juuni 15, 2024

Veterinaaridest

Mõtte mõlgutusi.
Tihti on erinevate mtüde postituste all, kus on arved väljatoodud kommentaarid sisuga “issand küll on suured arved ja umbes miks nad tasuta või siis kopikate eest ei tee”?
Mtüdel on üldjuhul “kodukliinikutes” soodukas, sel põhjusel, et me peaaegu elame seal.
Eile õhtul viimasena Jackiga, täna hommikul esimesena Kõutsile rohtu ostmas.
Lähme nüüd tagasi ” tasuta” töö juurde
Röntgeni aparaat maksab ca 100000 , ultraheli aparaat, vereuuringu aparaadid, ka kõikse lihtlabasem süstal, nõel, op/kuselina, desovahend, opivalgustus, anesteesia jne. jne. miljon pisiasja. Ravimid, ravisöögid mis peavad olemas olema jne. jne.
Lisaks ülikool, aastatega tulnud kogemused ja teadmised
Oskused milles peitub jõud aidata looma.
Muidugi on võimalik soetada second handist 10 eurtsine söögilaud, pepcost -50% käärid ja iga mats kes vähegi verd kannatab ja huvi on, kliinik avada.
Pole mina näinud ühtegi vet.kliinikut avalikult  kerjamas annetusi aparatuuri või süstla ostmiseks.
Ometi kliendina tahame me, et vetid meiega ilusti räägivad, omanikuga kes on endast väljas, samal ajal infokilde segasest jutust välja nokkides ja loomale abi andes.
Me tahame saada ja teha kõik uuringud ühes kliinikus, me ei taha oma loomaga joosta kliinikute vahet, kus ühes annad ühe vereproovi, teises biokeemia vere, kolmandas röntgen ja neljandas ultraheli.
Meie kliinikus on võimalik teha analüüs mis näitab juba eos ette algavat neeruhaigust, teha kiirteste kasside kõik võimalike nakkushaiguste kohta.
Uus aparatuur, uued väljaminekud onje..
Samas helistan ma reede õhtul 21 arstile koju, et sõbranna koeral on kolmik kalakonks ninas ja ise me seda kätte ei saa..
Öeldi ainult, et no mis teha, sõitke koju mulle.
Reede õhtul kell 22 oli konks eemaldatud, kopikat küsimata.
Kas SINA tahaksid kohusetundlikult iga hommik ärgata, et tasuta tööd teha?

Leave A Comment