Osa varjupaigas elavatest loomadest ei otsi “päriskodu”, suuremalt jaolt on need invaliidid ja vanurid kellele on raske kui mitte võimatu päriskodu leida ja kes kindlasti ei vaja edasi tagasi solgutamist.

 

 

MORRISON

Morrison. Koer kes on jaganud arvamusi ja kellega karjakaupa netis elunevad “eutaneerijad” oleks 1:0 ära teinud kui vaid nende tahe oleks. Õnneks nii ei ole.  Morr on koer kes kindlasti ei elaks kui poleks Irmelit ja tema uskumatust võitlustahet. Ja neid lahkeid inimesi, kes MTÜ:l aitavad arveid maksta. Ja on Morrisonile pöialt pidanud ja kannustanud.

Morr on praegu umbes aastane ja on muidu igatpidi komps ja tavaline koerapoiss aga tema ellu on juba sisse kirjutatud avarii, jalaluu mis oli kolmest kohast katki ja selgroovigastus. Sellega kaasuvate probleemide tõttu on nüüdseks Morril eemaldatud peenis, et elu ikka elamisväärt oleks ja asjad toimetatud saaks. Neerudega peab veel kontrollis käima, et need paisunud pole. Aga muidu, igatpidi ponks poiss kes noore koera kombel pättusi teeb, möllab teistega ja elab Irmeli juures oma koeraelu kuni loomuliku lõpuni.

 

SHADI

Shadi on elanud Irmeli juures juba viis aastat ja on praegu umbes 7-8 aastane. Shadin põlveliigesed käivad tagurpidi, seega ta liigub taguots maas. Shadi on ja jääb Irmeli gängi täieõiguslikuks liikmeks kuni lõpuni.

 

 

 

 

FELIX

Felix taadu tuli Irmeli juurde alles äsja aga kindlasti ei liigu siit kuhugu edasi ja kõige vähem tagasi vana elu juurde. Felix on tõeline seeniorkoer, turja peal 17 aastat. Felix toodi varjupaigast hea inimese poolt kohustusliku 14 päeva pärast, keegi vanuri vastu huvi siis ei tundnud. Tõenäoliselt oleks Felix üsna loetud päevadega ka eutaneeritud. Vanale koerale 14 ööpäeva jahedas boksis ja külma põranda peal on liig mis liig, lisaks see, et krõbinate söömine selliste hambaprobleemidega nagu Felixil (tal on igemekasvaja) – noh, nüüd on taadul pensipõli Irmeli juures. Ja terviseprobleemidele saab ka leevendust. Lõpp hea, kõik hea, vähemalt Felixil!

FREDI ja EMMA MEMM

Fredi on Fredi, pime ja kurt ja noore suur koer. Fredi ei koli kuhugile, siin on tema kodu. Emma Memm on aga 14-aastane, pime koer kes kodunt välja visati. Ja kes nii Irmeli juurde jõudis…