Siit leiad päriskoju läinud koerad. Koeri on koju jõudnud aastate jooksul mitmeid ja mitmeid, siin on uuemad päriskodudesse läinud koerikud.

 

DEAN, nüüdseks päriskodus.

Deani kohta võid lugeda ka Irmeli blogist DEAN, koju läinud koer.

 

 

 

ANNI, läks koju 1.3.2024

Anni on 8 aastane, saab läbi nii inimeste, laste, koerte kui kassidega. Üldiselt siis kõigiga saab hästi läbi. Terve kui purikas. Anni on ideaalne koer, rõõmus, kuulab sõna, kepsutab, sõidab autoga – mida sa koeralt ikka rohkem ihkad.  Nüüd on Annil ka päriskodu.

MATU, läks koju 17.2.2024

Matu on umbes 8-9 kuine isane segavereline koer, kuid tänaval elanud ja seal ka viga saanud, aga parandasime asjad ära. Olenemata sellest, et Matu lapsepõlv on olnud raske, on tal usk inimkonda säilinud. Ta on rõõmus ja mänglev kutsikas. Kärmelt sai ta selgeks kaisus magamise, mis on külmkapp ja kus on köök :). Ja kuidas sülle ronida.

Matu optimaalne kaal peaks olema ca 13 kg, praegu ta on pisut liiga kleenuke aga see korrigeerub ruttu.

Matul on nüüd maailma kõige parem päriskodu.

KUSTI ja NAHKHIIR, mõlemad läksid oma kodudesse 19.4.2024

Kusti, see  8 kilone rõõmurull kaua kodu ei otsinud, ütleksin, et loetud päevad. Nahkhiir on üks Aika kutsikatest ja temagi läks oma kõige paremasse päriskoju.

SÄDE 27.5.2024

Säde on tõeline säde :). Kirbukas kes ronib kaissu, ootab pai ja on alati sul jalus. Emane koer, umbes 5a, kaalub 6 kilo ehk just sobilik ka sülle. Saab läbi kasside ja teiste koertega. Säde läks oma maailma parimasse päriskodusse mai lõpus.