Siin on päevakajaline info päriskoju minekuks valmis olevatest koertest.

Kõik päriskoju minevad koerad on steriliseeritud/kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja sõlmitakse loovutusleping ja kohaldatakse loovutustasu.

Täpsema info kodu otsiva koera iseloomust saad kui võtad ühendust Irmeliga.

Ühtegi koera ei loovutata ketikoeraks!

 

12.12.2023, EMMA

Emma on umbes 2 aastane suurem emane koer. Normaalkaal peaks tal olema selline 40-45 kg, praegu on ta veel alakaaluline. Steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud.

Emma eelmises elus tema kõrvad ja saba on tömbistatud. Ja mitte sugugi ilusasti. Sellele ei saa enam midagi parata, küll aga saab pakkuda Emmale hoolivat päriskodu.

Inimesi Emma jumaldab, kuidas kassidega läbi saab, seda ei oska öelda. Teiste koertega saab valikuliselt läbi. Rihmas käies rebib veidi ja vajab koolitamist. Kindlasti vajab ta kindlat ja hoolivat peremeest kes temaga trenni teeb.

Emmat ei loovutata ketikoeraks, uuel kodul peab olema koerakindel aed.

12.12.2023 LOLA

Lola on 9 aastane emane kiibistatud, steriliseeritud ja vaktsineeritud koer. Ta on väga sõnakuulekas, oskab ilusasti rihmaga jalutada ja armastab inimesi. Teiste koertega on nii ja naa, osadega saab hästi läbi ja osadega mitte. Kasside kohta ma ei oska midagi öelda, nendega on puudunud kokkupuude.

Lola kaalub ca 20 kg, ehk 20 kilo puhast inimesearmastus ootab oma inimest ja päriskodu!

 

12.12.2023 TOMMI

Tommi on 6 aastane isane sõbralik koer. Enamuse koertega saab hästi läbi. Kuidas kassidega, seda ei tea. Tommi ei ole see kõige väiksem nunnupall, tal on kaalu ca 45 – 50 kg. Aga nunnupall võib ju ka pisut suurem olla :).

12.12.2023 KATA

Kata on 3 aastane emane koer, kes saab suurepäraselt hakkama nii suurte kui väikeste inimestega aga vaat teised loomad, need ei sobi prouale. Ei pardid, ei kanad, ei kassid, ei koerad. Mingid üksikud erandid on koerte hulgas aga jah, pigem mitte. Kata otsib endale peret ja päriskodu kus ta saab rahulikult ja üksi olla tähelepanu keskpuntis!

Kata kaalub ca 20 kilo, on loomulikult steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud.

13.12.2023 TUPSU

Tupsu on natukene üle aasta isane, pisut reserveeritud koer. Kasvult on ta pisemat sorti, kaalub ca 15 kg. Alguses võib võõrastada, pärast võtab omaks. Kindlasti on vaja temaga pikka tutvumisperioodi ja kannatust. Muidu igatpidi rõõmus koer!

13.12.2023 BONNIE

Bonnie on 9 aastane emane koer. Saab läbi nii inimeste, koerte kui kassidega aga ei taha üksinda jääda. Seega talle sobib kodu, kus keegi on alati kodus. Üksi jäädes Bonnie kipub oma ahastust mööbli tükeldamisega leevendama. Bonniele on tehtud puusaoperatsioon ja praegu on tervis korras. Bonnie on suurem koer, kaalu on ca 30 kg.

28.1.2024 AIKA KUTSIKAD

Alates 11.2.2024 ootavad oma uut kodu Aika üheksasest pesakonnast veel kolm kutsikat. Ema ehk Aika on suurt kasvu ja ilma aluskarvata (isa või isade kohta ei ole midagi teada), siis õuekoerteks neid kindlasti ei loovutata. Ketikoerast rääkimata. Omal majal peab olema koerakindel aed.

Kutsikad loovutatakse loovutuslepingu ja -tasuga. Enne loovutust on kutsikad saanud ussirohud, esmase vaktsiini, kiibi ja passi.

Kui oled huviline, kirjuta Irmelile lühidalt oma kodust, sealsetest elanikest ja millist elu on kodul võimalik koerale pakkuda.  Lühisõnumid “Tahan koera” ja “küsimärgid” jäävad tähelepanuta.

aitamekoju2023@gmail.com

 

16.3.2024  NÖÖP

Nööbi nimi oli Puuk, aga isegi teades, et nimi meest/naist ei riku, on Nööp kindlasti rahul oma uue nimega. Nööp on emane väiksem koer, aastaid on turjal 7. Aga teiste koertega ta hakkama ei saa, seega tema otsib kodu kus ta saaks olla ainuke lemmik.

16.3.2024 MUHTI

Muhti

Muhti

Muhti on 5-aastane suurem isane koer, jumaldab inimest aga teiste koertega pigem ikka läbi ei saa.