detsember 13, 2023

Elu ratastega ja ka ilma

Kõigile kelle arvates on invaliidkoera jaoks ainus lahendus rattad:
Ma mõistan teid, 21 saj tuleb eestisse vaevaliselt nii invainimestele kui ka loomadele.
Viimastel aastatel vilksavad youtubist, facebookist läbi invarattad koertele. Saan aru, et teie jaoks on see Ahaa moment. Uskuge mind inimene kes tegeleb invaloomadega on kursis nende asjadega. Vähemalt 10a, viimased 5 a bioonikproteesidest.
Soovitan kõigil üks päev jälgida oma koera… Mitu tundi ta teil päevas seisvas asendis on?
Käite jalutamas, koer liigub, jääte seisma, näit kellegagi rääkima, koer istub, lähete kohvikusse koer istub, lamab , lasete uksest välja, koer teeb hoovis kontrollreidi ja hädad ära, veits mängib, edasi juba lamab, istub. Tulete koju, koer tuleb teile vastu, liigub teiega elamises kaasas. Teie tegelete oma asjadega, mida teeb koer? Lebotab onje…
Eilse video all kus koer läheb toas jooma oli kommentaar, miks tal rattaid ei ole, vanema postituse all oli, kui Rosie läks väravasse vastu, vahepeal mängis teistega… issand sa vaatad südame rahuga kuidas koer niimoodi liigub.
Teate vaatan jah südamerahuga, kui koer mängib ja toimetab. Paanika oleks siis, kui ta seda ei teeks.
Pange endale 12ks tunniks kontsakingad jalga ja proovige te ainult istuda. Koristage, kaevake maad, viige prügi ja ei mingit istumist.
Samuti sõltub ka väga palju koera iseloomust, Gerda näit 1,5 a ei liikunud ratastel, kuni oma surmani oli tema iseliikur.
Meil on eritellimusel rattaid millega käiakse linna peal patseerimas, juhul kui koer aktsepeerib rattaid, kui ei siis kõnnib omal viisil või minu süles…
Nii lihtne see ongi…
https://fb.watch/oUVUq2dGs3/

Leave A Comment